o-nas

Peter Michal - Zemné, výkopové a búracie práce

Naša firma vznikla v roku 1992 a svojími kvalitnými službami si za roky svojej existencie získala čoraz väčší dopyt, či už od koncových zákazníkov, ktorí vyžadovali jednoduché zemné práce, až po veľké komerčné projekty na území celej Slovenskej republiky.

Firma Peter Michal Vám ponúka služby v obore - Zemné, výkopové a búracie práce nielen v Bratislave, ale vďaka našej doprave a mobilizácii i v rámci celého Slovenska, či Európy! 

Vlastníme stavebné stroje viacerých kategórií, ako napríklad: Pásové rýpadlá (Case 9021, Kobelco SK210, New Holland e215b, JCB JS210), mobilné rýpadlá (JCB 160), rýpadlo - nakládač (JCB 4CX, Fiat Hitachi 100 a 200, Fiat Kobelco 110, New Holland 115), malý nakládač (Bobcat 185, Bobcat 773, Bobcat 300, IPH Bobcat), mini rýpadlo (JCB 801, IPH JCB, Komatsu PC 12R, Bobcat 323, Bobcat 430, Terex HR18), pásový sklápač (Yanmar, Yamahuchi), vibračný valec (W 1500), buldozer (Liebherr 732B) a z dopravy vlastníme prepravné nákladné autá, ako sú SCANIA 6x6, Mercedes 4x4, alebo Aviu, na odvoz zeminy, štrku, piesku a stavebnej sute na skládku. Našu ponuku stavebných strojov pravidelne servisujeme, modernizujeme a rozširujeme o ďalšie stroje, podľa potrieb našich zákazníkov a pre rôzne druhy zákaziek.

Oslovte preto s Vašou požiadavkou práve nás! Firmu, ktorá je skutočným profesionálom svojho odvetvia, ktorá vlastní okrem veľkého množstva stavebných strojov a príslušenstva i veľmi cenné skúsenosti, ktoré nazbierala počas dlhoročnej realizácie u svojich spokojných zákazníkov.

Pozrite si naše referencie

Kontaktujte nás

Zadajte nezáväznú objednávku prenájmu našich stavebných strojov pre Vašu stavbu a my Vám vypracujeme cenovú ponuku! Kliknite sem

More in this category: « Stavebné stroje

Spokojní klienti

Kontakt