Firma Peter MichalNaše služby

nase-sluzby

Vitajte v tíme skúsených profesionálov vo svojom obore!

Využite naše portfólio službieb na vysokej úrovni kvality a spokojnosti. Disponujeme širokým výberom kvalitných strojov svetových značiek z oblasti stavby, zemných a búracích prác,   prepravy stavebných strojov.

 

Medzi naše hlavné aktivity patria:

zemne-prace-bratislava 

Zemné práce

Zemné práce vykonávame našimi profesionálnymi strojmi rôznych parametrov, značiek a veľkostí lyžíc. Pri zúžených priestoroch používame malé nakladače (Napr. Bobcat 185, Bobcat 300 a iné. z kategórie malých nakladačov)

 


vykopove-prace-bratislava

Výkopové práce

Výkopové práce rôznych hĺbok pre nás nie je žiaden problém a hravo si s každým kopaním poradíme! Na výkopové práce používame naše veľké pásové rýpadlá, mini rýpadlá, mobilné rýpadlá, rýpadlá - nakládače, dopravu zeminy uskutočňujeme našimi prepravnými strojmi, ako napríklad: Pásový sklápač (Yanmar, Yamaguchi), zem presúvame buldozérom Lienberr 732B a na rovnú zem pod nohami použijeme naše vibračné valce


buracie-prace-bratislava

Búracie / demolačné práce

Búracie (demolačné) práce vykonávame našimi profesionálnymi strojmi a nástrojmi (prídavnými zariadeniami) určenými výhradne pre búracie práce. Sem patria napríklad búracie hydraulické kladivá od svetovej značky Indeco, drviace kliešte na betón, alebo rotačná fréza na betón a asfalt Terex WS90N.

Demolujeme veľké budovy, betónové (železo-betónové) objekty, tehlové budovy, strechy a pod. S každým búraným objektom si poradíme a všetkok materiál, ktorý zostane po zbúranom objekte vyvezieme na skládku našimi dopravnými autami! 


preprava-stavebnych-strojov

 Prevoz stavebných strojov

Vďaka našej mobilite a dopravným vozidlám, na ktoré sme schopní naložiť a dopraviť všetky naše stavebné stroje, či už na základe objednávky developera, ktorý potrebuje komplexné riešenie zemných, výkopových, či búracích prác, alebo zákazníka, ktorý si naše stroje prenajal pre jeho súkromný projekt.

 

Naše stavebné stroje dopravíme v rámci celej Slovenskej republiky a v prípade väčšej zákazky sme schopní naše stroje prepraviť aj v rámci celej EÚ!


 Máte záujem o naše služby?

Plánovanie a realizácia Vášho projektu

Prenájom stavebných strojov, prípojných zariadení a príslušenstva

Prevoz stavebných strojov na miesto realizácie

Ďalšie otázky? Spýtajte sa nás! Otvoriť kontaktný formulár

 

Kliknite sem, vyplňte nezáväzný formulár a pošleme Vám cenovú ponuku!

  

Kam ďalej?

Otvoriť ponuku našich stavebných strojov

O firme Peter Michal

Kde nás nájdete? 

 

More in this category: Stavebné stroje »

Spokojní klienti

Kontakt